Тернополянин знову став найсильнішим на планеті серед ветеранів з гирьового спорту

Попри звичні фінансові негаразди, Тернопільська обласна федерація гирьового спорту таки змогла відрядити свого представника на чемпіонат світу, який цього року відбувся в словенському місті Цельє. І уславлений ветеран, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу Петро Багрій знову став найсильнішим на планеті серед ветеранів від сорока до шістдесяти років. 

У своїй віковій групі від 55 до 59 років, виступаючи у ваговій категорії до 90 кілограмів, Петро Федорович, як завжди, був неперевершеним. Штовхнувши дві 24-кілограмові гирі 130 разів, у ривку обома руками підняв снаряд ще 212 разів. До набраної в двоборстві представником Тернопільського обласного ФСТ «Колос», який нині працює тренером у Збаразькій ДЮСШ, суми в 342 бали ніхто не зміг наблизитися ні з молодших, ні зі старших ветеранів.

Відразу ж висловивши переконання, що був готовий на ще кращий результат, але надзвичайно тривалий переїзд у його віці вже не може не датися взнаки, новоспечений восьмиразовий віднині чемпіон світу серед ветеранів уже через півгодини… знову був на помості. Аби підтримати збірну України в командній естафеті. В цій вправі п’ятеро ветеранів-співвітчизників за регламентовані дві хвилини вибороли ще «срібло». Мабуть, справедливо. Адже за чемпіонів із сусідньої Білорусі виступали трохи молодші сеньйори.

Найсильніших українських гирьовиків, не можна не зазначити на завершення, прийшли підтримати тимчасово повірений у справах України в Словенії Владислав Солотва, місцева українська діаспора. А за перше місце в командному заліку чемпіонату світу збірній вручили ще й подяку під час прийому в посольстві.

На фото: восьмиразовий чемпіон світу серед ветеранів Петро БАГРІЙ із представниками української діаспори в Словенії.

За матеріалами: fstkolos.te.ua

Коментарі вимкнені.