Toyota HILUX – ніщо його не зупинить!

Hilux1

Від початку серійного виробництва 1968 року, цей легендарний пікап залишає свій слід скрізь, де він з’являється. Модернізовані рама та корпус кузова забезпечують неабияку міць. Додайте до цього нове привабливе зовнішнє оформлення, високоякісний інтер’єр салону та поліпшені здатності до буксирування, і ви зрозумієте, що Toyota Hilux — це найвидатніший зразок інженерної думки у виробництві пікапів. Яке б завдання не стояло перед «Хайлаксом» — проїзд через пересічну місцевість чи виробничі потреби, — ніщо його не зупинить!

Рама та корпус кузова пікапа Hilux були модернізовані, щоб забезпечити неабияку міць, а застосування підсиленого, ширшого захисту днища кузова гарантує вищий рівень безпеки. Всі деталі та вузли «Хайлакса» виготовляють так, щоб вони витримували найсуворіші випробування. Крім того, завдяки застосуванню нової рами, новій підвісці та новим передаточним числам у коробках передач було поліпшено керованість та комфорт у салоні під час їзди.

Hilux має характерний для нових моделей автомобілів Toyota дизайн у своїй найбільш новаторській формі, багатій на різкі контури та гострі грані, що підкреслюють сучасну техніку та міцну конструкцію. Все, починаючи з об’ємної радіаторної решітки та опуклих колісних арок і закінчуючи динамічними бічними лініями кузова говорить про неабияку міць. Хромований молдинг віконної лінії та широкий вибір колісних дисків додають довершеності зовнішньому вигляду.

Hilux з повним правом пишається своєю тривалою незламною історією. З того часу, як він став на конвеєр 1968 року, цей легендарний пікап залишає свій слід у кожному місці, де він з’являється. Він проїхав через увесь світ, беручи участь у перегонах в африканських пустелях, підкорюючи вулкани, досліджуючи Амазонську низовину та досягаючи Північного полюса. 2015 року спеціально підготовлений Hilux посів призове місце у Раллі Дакар, що сталося втретє за останні чотири роки.
Дізнайтесь більше про Toyota Hilux в найближчого дилера Тойта Центр Тернопіль, що по вул. Микулинецькій, тел.: 0352 405 888, моб.:067 384 19 02

http://www.kristal-motors.toyota.ua/modelnyj-ryad/hilux.htm

Коментарі вимкнені.