Цьогоріч у Зарваниці молилися 150 тисяч прочан

Фото з сайту Тернопільської обласної ради.
Фото з сайту Тернопільської обласної ради.

Завершилась  загальнонаціональна проща до Зарваниці (тривала 16-17 липня). За попередніми даними у ній взяли участь близько 150 тисяч прочан.

До вірян не лише з України, а й інших країн світу (з Італії, Іспанії, Португалії, Франції), звернувся Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церквиБлаженніший Святослав. Проповідник зазначив: «Найбільший дар,  який ми сьогодні просимо у вірі, у слуханні Божого слова, – ласки миру для нашої Батьківщини. Просимо життя, а не смерті. Просимо, щоб Господь Бог прийняв наші молитви як найвищий вияв Божого милосердя. Своєю силою зупинив війну».

До прочан звернувся і глава польського католицького Єпископату, Познанський Архиєпископ і Митрополит монс. Станіслав Ґондецкі. «Ми – поляки і українці є братами. Першочерговим у цьому братерстві є єдність віри, яку ми прийняли практично одночасно.  І це братство не стосується тільки минувшини, воно стосується теперішнього і майбуття», – відзначив польський гість.

До слова, з 19 по 22 вересня 2016 року  Марійський духовний центр у с. Зарваниця Теребовлянського району прийматиме делегації з 20 Марійських Духовних Центрів Європи. В ці дні тут проходитиме XIII Конгрес «Marian Europian Network». Марійський духовний центр у с. Зарваниця вже входить в асоціацію 20 Марійських Духовних Центрів Європи. Марійський Європейський Зв`язок  – «Marian Europian Network» – об`єднує 20 Католицьких Марійських Духовних Центрів всієї Європи. Дана Асоціація була утворена в 2003 році та має апробацію і підтримку Апостольської Столиці (Ватикану).

Коментарі вимкнені.