У 15 тернопільських сім’ях завтра щасливий день

Протягом місяця, 15 працівників Державтоінспекції несли службу на сході України. Після успішного виконання поставлених завдань в зоні антитерористичної операції всі вони повернулися на Тернопільщину. Їх приїзду чекали з нетерпінням. На території обласної Державтоінспекції зібралися рідні, близькі, колеги по роботі щоб привітати своїх героїв.

“Ми несли службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху та охороні громадського порядку на блокпостах Горлівки, Попасної та дороги на Слов’янськ, каже Василь Барановський – начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області. Здійснювали перевірку транспортних засобів щодо перевезення незаконних вантажів. Свої обов’язки виконали без зауважень і у повному складі, а це 15 чоловік, живі та здрові повернулися додому”.

Всі працівники ДАІ, які повернулися з зони АТО, були нагородженні медаллю “За Оборону Рідної Держави”, а начальника сектору УДАІ в Тернопільській області з оформлення матеріалів ДТП Юрія Юрика, який вже в друге їздив на схід нашої держави відзначили орденом “Єдність та Воля”.

Коментарі вимкнені.