У Бучачі відбулися перші Наукові пікніки

23 вересня у місті Бучач відбулися перші Наукові пікніки.

Участь у заході взяли 57 науковців, які розмістившись в міському сквері розповідали людям про фізику, хімію, психологію, астрономію, а на підтвердження своїх слів, демонстрували наукові винаходи та цікаві досліди.

Протягом трьох годин, відвідувачі заходу мали змогу дізнатися більше про радіотехніку, авіа моделювання, 3D принтери, пройти профорієнтаційне тестування в палатці психології, переконатися в безглуздості оптичних ілюзій, створити свій власний міні вулкан або ж торнадо та навіть посмакувати димовим коктейлем! Усі охочі могли відвідати «Лекторій» – місце, де науковці та вчителі ділилися своїми знаннями з іншими. Було проведено конкурс на найкращу палатку, в якому перемогли ГО «Центр Науки Тернополя» та Бучацька гімназія ім. В. Гнатюка, також організатори влаштували розіграш призів у мережах Facebook та Instagram.

Організатори та волонтери щиро вдячні учасникам заходу, які безперервно показували та розповідали щось цікаве всім охочим; усім, хто завітав до нас 23 вересня в міський сквер, а також нашим спонсорам.

Організатори: Управління сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, ГО «Центр науки Тернополя» та Молодіжний портал Бучача ГО «Бучач-АРТ».

Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації.

 

Коментарі вимкнені.