У Тернопільській області відремонтують дороги державного значення

Приведення автомобільних доріг України в належний стан – одна з стратегічних завдань держави, так як країна займає зручне положення для транзитних перевезень.
Державне агентство автомобільних доріг, в особі Служби автодоріг у Тернопільській області, ініціює проведення тендеру, на якому буде визначений виконавець відповідних ремонтно-будівельних робіт. Предметом закупівлі на відкритих торгах виступить поточний ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг державного призначення Тернопільської області, які будуть здійснюватися відповідно до технічного завдання до кінця 2014 року.

За інформацією Tendergid, конкурсні торги пройдуть 25 листопада 2013 року, переможець будівельного тендера буде визначений в 11:00 в кабінеті № 327 за адресою замовника: м. Тернопіль, вул. О.Кульчицької, 8. Тендерна документація може бути надана особисто або поштою, консультації про умови проведення тендеру можна отримати в кабінеті № 327 за адресою організатора.

З метою залучення максимальної кількості бажаючих надати послуги, умовами державних торгів не передбачено тендерне забезпечення. Перевагами на конкурсі будуть вважатися: якість надаваних послуг, успішний досвід реалізації аналогічних проектів та лояльна цінова політика. Прийом конкурсних пропозицій організатор буде здійснювати до 8:10 25 листопада 2013 року.

-1 thoughts on “У Тернопільській області відремонтують дороги державного значення

  • 22:13 | 1.11.2013 о 22:13
    Permalink

    Якщо буде потрібно встановлювати світлофори на дорогах республіканського значення- ВИБЕРІТЬ Су-470! Це – організація, яка в селищі В.Березовиця встановлює світлофор ….ось уже ТРИ РОКИ! Це вона “ВИГРАЛА” ТЕНДЕР, взяла 34 тисячі гривень, встановила два ПАТИКИ – і … ? До побачення.
    ДЕ Ж СВІТЛОФОР, про який було укладено договір з Облавтодором???? НІХТО ( правоохоронні органи в тому числі!) не реагують і не можуть дати ЧІТКОЇ відповіді до сьогоднішнього дня!!!!! Ось уже ТРИ РОКИ!!

Коментарі вимкнені.