У Тернополі на Валовій розмістять… фотографії тернополянок

 Незабаром «Ярмарку фотографів» запускає молодіжна організація «Файне місто» у Тернополі. У рамках цього проекту молоді фотографи-початківці будуть робити фотосесію юним тернополянкам і паралельно фотографувати тернопільську молодь.

–       Розпочали такий проект для того, щоб у нашому місті знайти нових фотографів, – розповідає голова організації «Файне місто» Рустам Ергешов. – Ми шукаємо нові таланти, щоб надати їм можливість розвиватися професійно. У цьому ми їм будемо допомагати і цей проект є першим кроком.

Ярмарка буде мати назву «Життя молоді у місті Тернополі». Зараз, на підготовчому етапі, ведеться реєстрація моделей та фотографів, які хочуть брати участь у заході. Проте не усі будуть мати можливість змагатися, адже оберуть лише 15 фотографів і, відповідно, 15 моделей.

–       Перевагу будемо надавати фотографам, які не мають професійного стажу, – розповідає співорганізатор Андрій Фугель. – Тобто повинні фотографувати ті люди, які ще не встигли проявити себе у рамках цієї професії. Обирати учасників будуть професійні фотографи, а також організатори.

Реєстрація фотографів наразі триває лише до 18.00 год. 14 червня, одразу ж планують зібрати переможців відбіркового етапу. Там їх познайомлять, фотографи оберуть методом жеребкування собі модель серед представлених дівчат, і розпочнуть працювати. Організатори ж кажуть, що для виконання завдання фотографи будуть мати лише три дні – з 15го до 18го червня.

–       За цей час фотографи повинні зробити фотосесію своїй моделі, – зазначає співорганізатор Роман Собко. – Другим завданням буде сфотографувати діяльність молоді у місті Тернополі. Це може бути відпочинок молоді чи прогулянка містом, тобто на професійний смак фотографа.

У підсумку фотографи повинні будуть зробити вісім фотографій: половина з яких – модель у різних стилях та тернопільська молодь. На попередньо розташованих шаблонах будуть розміщені фото (це буде ватман) і пізніше ці 15 постерів будуть розміщені на вулиці Валовій, які можна буде назвати візитівкою кожного фотографа. Так тернополяни зможуть ознайомитися із творчістю фотомитця і любуватися його роботами протягом тижня – аж до неділі, 24 червня.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.