Олег Скрипка у ТЦК розповів про скандали та друзів

Олег Скрипка у ніч з п’ятниці на суботу радував тернополян своїм міксуванням музики, виступаючи у ролі діджея у нічному клубі «Бомба». Наступного дня він спілкувався із журналістами у Тернопільському Центрі Комунікації. На зустрічі лідер українського рок-гурту ділився враженнями і розповідями про сфери діяльності гурту і про скандали зокрема.

За 25 років творчості гурту «ВВ» співаки побачили різку зміну української музики навіть декілька разів. Олег Скрипка переконаний, що заслуга «ВВ» у тому, що сьогодні взагалі існує українська рок-музика.

–          Без «ВВ» в українські музиці було б трішки інакше, – каже Олег Скрипка. – Ми вплинули, що українська рок-музика є взагалі. Адже ви знаєте, що рок-музика не має ефірів по телебаченню чи олігархічних зв’язків, проте у неї є серйозні позиції.

Окрім того співак уже не спішить рятувати світ. Свій він побудував на «Країні мрій», де немає конфліктної території, але є свої прихильники. Місцеві журналісти запитали, що фестиваль «Країна мрій» може й не змінити ситуацію в культурному житті Україні.  Проте співак запевнив, що у політику іти не збирається, аби міняти ситуацію в Україні. Адже побудував свою країну – фестиваль «Країна мрій».

–          Треба зупинитися рятувати світ та інших людей. Треба спочатку рятувати себе, – зазначає Олег Скрипка. – Я не збираюся нікому нічого доказувати, адже на обмеженій території це є творчий проект на два дні. Він дає людині розслабитися.

Янукович кращий менеджер, ніж Ющенко

За скандал у журналі «Публічні люди», де співака звинуватили у підтримці діючого президент, лідер гурту чітко пояснив, що у даному випадку ідеться про людину як про менеджера:

–          Я сказав, що «Янукович кращий менеджер, ніж Ющенко». Він нам зробив дороги. Можливо не так, як ми хотіли, але зробив. До речі, Україна зі всіх європейських країн найменше відчуває кризу в Європі. І це треба признати, тоді ми будемо адекватно усе сприймати.

Співак також зазначив, що не потрібно українцям все сприймати негативно. Адже треба знати, чого ми прагнемо і це будуть сприймати усі навколо нас. А щодо скандалу, то «журналісти багато чого виберуть, а дехто із контексту поставить заголовок. І подасть таку інтерпретацію, щоб це було гострий і цікавий репортаж».

 «Євро в Україні – це заслуга Ющенка» – чітко переконаний Олег Скрипка. Він же зазначає, що українці не готові сприйняти весь позитив із Євро-2012, що сьогодні відбувається в Україні.

–          Це великий позитив, як би ми не підготувалися, – розповідає Олег Скрипка. – Обов’язково будуть проблеми, якщо ж  не буде – то їх придумають. На сьогодні потрібно обов’язково нагадати, що це заслуга Ющенка.

Щодо гри у футбол, то співак побажав нашим гравцям гарної гри. Адже «не факт, що наша команда виграє, бо там дуже велика конкуренція. Головне, що Євро-2012 в Україні – це кайф», – зазначив Олег Скрипка.

Щодо «Голосу країни», то його не купували, зазначає співак. На цьому популярному шоу зірковим тренером був сам Олег Скрипка. Він запевняє, що перемогу на проекті учасники не могли б купити.

–          Мені здалося, що такий проект дуже дорого коштує. А учасники не діти олігархів і у них немає таких коштів, щоб купувати голоси. Люди просто звикли думати, що існує таємний зговір, – відповів на запитання про несправедливу перемогу Олег Скрипка.

Хоч за перебіг проекту додав, що у шоу-бізнесі завжди є два типи людей – особистості та імітатори. Перші завжди перебувають на других планах, а ось імітатори виграють.

–          У тому й весь парадокс, – зазначає Олег Скрипка. –  У півфінал цього проекту вийшли особистості. А от у фінал вийшли імітатори. Імітатори все купують, продають, а от створити не можуть. Люди, які вилітають із шоу, стараються знайти собі виправдання. Я точно скажу, що Павло Табаков виграв не проплачено.

Поза розмовами про проект співак поділився роздумами про друзів. Хоч у музиканта залишилися приязні стосунки із шкільними товаришами, проте сьогодні й друзів не менше. Тому лідер українського рок-гурту виділяє серед сьогоднішніх музикантів своїх друзів, із якими комфортно працювати – «ТНМК», «Плач Єремії», «Мандри» і т.д.

–          Основне правило у шоу-бізнесі, що треба працювати з друзями, спілкуватися з ними, – підсумовує Олег Скрипка.  – Треба існувати так, щоб ти мав до друзів максимально дотик – творчий чи душевний.

 

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.