У Тернополі – “Обличчя світу” очима фотографа Валерія Кришеня

У Тернополі виставив фотографії відомий мандрівник Валерій Кришень. Фото були зроблені під час навколосвітньої мандрівки 2010-2011 рр., яку український мотомандрівник присвятив 20-річчю Незалежності України. Фото можна  побачити в Українському домі “Перемога” до 5 лютого.

29 серпня 2010 року член Федерації мотоциклетного спорту України Валерій Кришень вирушив у навколосвітню подорож на мотоциклі. Президент Федерації мотоциклетного спорту України Вадим Копилов урочисто вручив Валерію Кришеню прапор ФМСУ, з яким він і натиснув на газ. Фінансово хлопця підтримали Федерація мотоциклетного спорту України та кобеляцьке підприємство «Зоря». Витрати на подорож склали майже 30 тисяч доларів.

Подолавши більш ніж 60 тисяч кілометрів 23 червня 2011 року Валерій Кришень завершив навколосвітню подорож на мотоциклі. На сьогоднішній день Валерій є перший та єдиний український мотоцикліст, який проїхав навколо світу на самоті та без зупинок. За результатами подорожі Валерій пише книжку, яка вийде в друк в наступному році, кількома мовами.

На даній фотовиставці представлено 60 кращих фоторобіт, зроблених під час подорожі.

Коментарі вимкнені.