Тернополю загрожує транспортний колапс – перевізники починають страйк

15 травня перевізники Тернополя розпочинають безстроковий страйк, доки влада не почує їх. Про це розповів «Погляду» представник перевізників директор “НАЗАР-ТРАНС” Іван Миськів.

– До 10 години усі тернополяни доберуться на роботу. Після цього ми всі зійдемо з маршртутів. На сьогодні нам уже не дають в кредит ні палива, ні запчастин. Далі так продовжуватись не може, – каже перевізник.

Нагадаємо, сьогодні на виконавчому комітеті міської не прийняли рішення  щодо скасування безкоштовного проїзду для пільговиків у міських маршрутних таксі.

 

-1 thoughts on “Тернополю загрожує транспортний колапс – перевізники починають страйк

 • 16:59 | 14.05.2014 о 16:59
  Permalink

  Надалу треба їх навчити раз і назавжди. Відмовитися від їхніх послуг і замовити нормального перевізника з НОРМАЛЬНИМИ автобусами!

 • 18:37 | 14.05.2014 о 18:37
  Permalink

  вперед ,на ваше місце будуть інші ,не радянський союз ,незамініміх НЕМА.

 • 00:41 | 16.05.2014 о 00:41
  Permalink

  У Вінниці в минулому році почали відновлювати тролейбусно-трамвайний парк.. Маршрутки познімали – тролейбусів та трамваїв добавили, закупили муніципальні автобуси.. спочатку всі були страшенно невдоволені, бо прийшлося пересісти з маршрутків на міський транспорт… але пройшов рік і всі звикли, що по місту не “літають” стрімголов маршрутчики, намагаючись забрати всіх бажаючих та створюють, при цьому купу аварійних ситуацій.. Місто стлало ще чистішим, здається,що без маршруток і дихається легше!!! Бажаю і Тернополю саме так рухатися.. нехай краще з проданих квитків у тролейбувах наповнюється бюджет міста, а не гаманці власників маршрутів та маршруток!

Коментарі вимкнені.