У Тернополі презентуватимуть “Білу книгу” (програма)

1 грудня у Тернополі відбудеться презентація «Білої книги: Політика розвитку малого та середнього підприємництва». Організатори запрошують незалежних експертів та підприємців.

Суб’єкти підприємницької діяльності та незалежні експерти запрошуються на зустріч з представниками Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» для обговорення питань щодо розвитку малого та середнього підприємництва.

В рамках зустрічі відбудеться презентація «Білої книги: Політика розвитку малого та середнього підприємництва»

Захід відбудеться 1 грудня 2015 року в м. Тернополі (вул. Замкова 14 – готель «Тернопіль», конференц-зал на ІІІ поверсі).

Початок реєстрації учасників  – о 9.30 год

Участь у семінарі безкоштовна. Але обов’язкова реєстрація. Зареєструватися на захід можна за посиланням:http://goo.gl/forms/Z7v6JM6quh

Також, для отримання довідкової інформації просимо звертатись до Департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва обласної державної адміністрації за тел. 52-06-52, email: ternopil_vrp@ukr.net

Детальна програма заходу Презентація «Білої книги»: Публічне обговорення політики розвитку малого та середнього підприємництв:

09.30 – 10.00 Реєстрація учасників заходу (вітальна кава)

10.00 – 10.20 Відкриття заходу: Привітальне слово Тернопільської ОДА. Привітальне слово Ігоря Бураковського, економічного радника Програми USAID ЛЕВ,  Голови Правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

Представлення Програми USAID ЛЕВ,  Оксана Кузяків, координатора  аналітичного компоненту Програми USAID ЛЕВ, виконавчого директора ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

10.20 – 10.50 Біла книга: політика розвитку МСП в Україні. Ігор Бураковський, д.е.н., економічний радник Програми USAID ЛЕВ, Голова Правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

10.50 – 11.20 Державна підтримка малого та середнього бізнесу: бачення підприємств. Оксана Кузяків, координатор  аналітичного компоненту Програми USAID ЛЕВ, виконавчий директор ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій»

11.20 – 12.50 Обговорення. Представники місцевих органів влади та бізнесу Тернопільської області, незалежні експерти

12.50 – 13.00 Підбиття результатів обговорення

13.00 – 14.00 Неформальне спілкування, фуршет


Коментарі вимкнені.