У Тернополі ремонтують проїзд, який веде до новенького дитсадка на вул. Юності

img_6793_ka_0916Днями міський голова Сергій Надал оглянув стан виконання ремонтних робіт міжквартального проїзду на вул. Карпенка вздовж будинків 3-13. За словами очільника Тернополя, цей проїзд – один із найбільших міжквартальних проїздів, які ремонтують цього року у місті.

«Мешканці прилеглих будинків зверталися у міську раду із проханням відремонтувати цей міжквартальний проїзд, адже поблизу знаходиться дитячий садочок, окрім того під час дощів виникає проблема із підтопленням сусідніх будинків, – розповідає Сергій Надал. – Після капітального ремонту цього покриття ми вирішимо одразу декілька проблемних питань, зокрема, облаштуємо належне водовідведення та додаткові місця для паркування автомобілів жителів прилеглих будинків, відремонтуємо проїжджу частину, якою зможуть користуватися також батьки дітей для під’їзду до дитячого садочку на вул. Юності».

Очільник Тернополя особисто контролює якість виконання ремонтних робіт у місті. Також він закликає мешканців, при наявності зауважень чи пропозицій щодо ремонтів, звертатися у міську раду, або телефонувати на довідку 15-80.

Коментарі вимкнені.