У Тернополі вирубують дерева, щоб розширити дорогу

До 15 вересня проїзд вул. Симоненка через її капремонт буде закритий. Там почали довгоочікуваний капітальний ремонт проїжджої частини, який планують завершити до 15 вересня. За цей час хочуть зробити значну реконструкцію, – повідомляє TV-4. 

Як і планували, 2 серпня почали капітальний ремонт вулиці Симоненка. На оновлення цієї вулиці із бюджету міста виділено 6 мільйонів гривень. Тут передбачається значно більше роботи, як просто встелення нового асфальту. Зокрема, встановлення нових опор, освітлення, заміна мереж, стоків, каналізацій.

При цьому це буде не просто капітальний ремонт, але й часткова реконструкція вулиці. Ширина проїжджої частини із семи метрів зросте тут до десяти метрів п’ятдесяти сантиметрів.

“Проектом передбачені заїзні кишені для громадського транспорту на зупинках. Зі сторони Симоненка-Морозенка буде відповідний разіус, який дозволятиме тролейбусу здійснювати поворот, тому що громадський транспорт, який тут ходив, не було проектом передбачено, що буде таке навантаження. Ті ж самі радіуси, ті самі навантаження на вісь і на саме полотно. Тому тут буде розширення за рахунок зеленої зони. Буде зміцнено дорожнє полотно, будуть покладені нижній і верхній шар асфальту”, – розповів заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський.

Капітальний ремонт вулиці Симоненка сподіваються завершити до 15 вересня, якщо не буде затримок із фінансування та обійдеться без сюрпризів погоди, каже міський голова Тернополя. На увесь цей час рух автотранспорту вулицею Симоненка перекрили.

-1 thoughts on “У Тернополі вирубують дерева, щоб розширити дорогу

 • 15:29 | 5.08.2013 о 15:29
  Permalink

  Як сьогодні побачила це діяння, то як ножем по серці. Спочатку забудували ділянку навпроти церкви Петра, тоді намагались зруйнувати скверик на бульварі Куліша, але там, слава Богу, не вдалось. То тепер дерева почали вирубувати.

 • 16:27 | 5.08.2013 о 16:27
  Permalink

  Симоненка мали ремонтувати і розширювати давно. Нарешті Надал знайшов гроші і вони приступили. в чому проблема? деревам тим поза 30 років. вони і так скоро мали би йти на зрізку. а так доронга буде нормальна

  • 16:46 | 5.08.2013 о 16:46
   Permalink

   Шановний, ви там були? Як тим деревам може бути більше 30 років? Їх садили в 90-х. яка зрізка? В тому районі погуляти з дитиною нормально нема де, а тепер навіть хоч трохи кисню і то не буде.
   Такий проект з зрізанням дерев в такій кількості треба узгоджувати з жителями вулиці.

 • 16:27 | 5.08.2013 о 16:27
  Permalink

  Дуже, навіть , добре, що повирубують ті дерева, а то ніби лісопосадка не доглянута, перейти неможливо!!!!! Добре, що розширують вул. СИМОНЕНКА!!!

Коментарі вимкнені.