Вікторія Шараськіна вітає всіх тернополян із Днем закоханих

Вітаю усіх тернополян із Днем закоханих!

Що для нас любов? Ми потонули у роботі, побуті та проблемах. Щодня прокидаємося, дихаємо і живемо, не пам’ятаючи про головне: що світ зітканий з любові. Про лицарський авантюризм читаємо лише в книжках, романтику пізнаємо з фільмів, самі ж забуваємо щиросердно любити. Тож чому б сьогодні, 14 лютого, не зупинитися і не впустити у своє життя тепле душевне свято?..
Це свято – не лише день двох закоханих. Сьогодні день, який нагадує кожному, що таке любов. Нехай це свято принесе у світ промінь добра. Нехай наше життя наповниться чистим коханням та відважними подвигами.
Це день, коли чоловіки можуть проявити свою турботу та присвятити себе жінкам, а жінки мають право тішити своїх чоловіків приємними сюрпризами та несподіванками. В цей день ми згадуємо, що вміємо любити – і робимо світ прекрасним!
Багато людей не визнають цього свята. Вони критикують День закоханих, так і не замислившись над його природою. Не варто відмовляти собі у виявленні любові, адже сьогодні, коли світ переживає важкі часи, тема прекрасного рятує наше життя та свідомість. Частіше згадуймо про близьких людей, частіше даруймо посмішки та доброту! Зігріваймо ближніх своїм теплом – і Днів любові стане більше! Нехай Ваше серце зігріває найсвятіша любов до Всевишнього і найщиріша до батьків та дітей. Кохайте та будьте коханими. Відкривайте свої серця для нових людей та нових достойних вчинків.
Якщо любов буде для кожного з нас на першому місці, то у світі пануватиме злагода, краса і мир!

Із любов’ю до Вас Вікторія Шараськіна

Коментарі вимкнені.