“Ухвала суду щодо цієї справи вражає”, — ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок”

avtomajdan2

Нещодавно представниками громадськості та національної поліції виявлено та задокументовано порушення природоохоронного законодавства, а саме незаконний видобуток бутового каменю з подальшим його вивезенням та збутом біля колгоспного кар’єру с. Острівець Теребовлянського району. Даний факт було внесено в ЄРДЕР за ст. 240 КК України.

Враховуючи, що організаторами цієї схеми є екс-працівники міліції, ухвала суду щодо цієї справи вражає, адже згідно з нею, у задоволенні клопотання про накладення арешту на вказане майно, слід відмовити, оскільки слідчий прокурор не надав достатніх доказів.

Сьогодні, о 14:30 відбудеться слухання в апеляційному суді Тернопільської області (суддя – Подковський О.А.) стосовно цієї справи. Висловлюємо щиру надію, що цього разу слідчий прокурор уже зібрав достатню доказову базу (враховуючи, що злочинців «взяли на гарячому») для відкриття кримінальної справи, а винуватці таки понесуть відповідальність перед Законом України.

avtomajdan3

avtomajdan1

ГО «Автомайдан», спільно з іншими активними ГО Тернопільщини залишає за собою право на акції прямої дії, якщо ні суд, ні прокуратура, не можуть розібратись з правопорушниками самостійно.

ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок.

Коментарі вимкнені.