Тернопільські поліцейські мають нового начальника

PM821image002Начальником Тернопільського відділення поліції призначений Віктор Волощук. Нового керівника особовому складу 26 серпня представив заступник начальника ГУНП в Тернопільській області Руслан Балик.

Пiдполковник полiцiї Вiктор Iванович Волощук народився 30 тpавня 1978 року в Тернополі. У 2000 році закінчив Львiвський iнститут внутрiшнiх справ, за фахом юрист. В органах внутрішніх справ з 1996 року. Службу в міліції розпочав з відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю. Працював оперуповноваженим відділу внутрішньої безпеки, підрозділу управління боротьби з організованою злочинністю в області, очолював економічні підрозділи в Тернопільському та Підволочиському районах. У 2015 році працював начальником Теребовлянського вiддiлу поліції, з з 2016 року в апараті Головного управління Нацполіції області.
– Це людина, принциповий хороший керівник, – відзначив Руслан Балик, представляючи новопризначеного начальника відділення. – Бажаю плідної праці, зберегти колектив та успішно виконувати поставлені завдання.

Коментарі вимкнені.