Унікальна подія у Тернополі: спецпогашення марки, присвячена картині відомої художниці Олесі Гудимі

Сьогодні у Тернополі на Центральній пошті на Коперника об 11 годині відбудеться  спецпогашення марки, присвячена картині відомої художниці Олесі Гудимі «Кохання – це життя».

Нагадаємо, Олеся Гудима стала другою художницею з Тернопільщини, роботи якої з’явилися на марках. Першим був Іван Марчук.

Варто зазначити, що опублікували не лише марки, а  й оригінальні конверти із творами Олесі – це так звані конверти першого дня, які будуть використовувати під час спецпогашення. Вартість марки – 5 гривень.

  • Розробили дуже цікавий конверт з роботами художниці, – розповідає тернопільський філателіст Юрій Ковальков. – А ще погашення марки відбуватиметься спеціальним червоним штампом. Його використовують рідко.   Олеся – дуже талановита художниця. І ми б хотіли засобами філателії популяризувати її роботи.

За словами Юрія Ковалькова, зображення картини на марці – це дуже важливе досягнення для художника. Адже завдяки цьому полотно побачить 130 тисяч людей, вона з’явиться у колекціях багатьох філателістів. До мене вже звернулося кілька колег з Києва, щоб я взяв автограф у пані Олесі. Марка спершу з’явиться у каталог України, а потім і світові каталоги.

Коментарі вимкнені.