Василь Максимів – здобув почесний титул «Найсильнішого пожежного-рятувальника Тернопілля – 2018»

Завершився чемпіонат з пожежно-прикладного спорту в форматі «Firefighter Combat Challenge».
За результатами змагань, суддівською колегією визначено переможців.
Від так, в індивідуальному забігу переможцем став старший сержант служби цивільного захисту Василь Максимів, пожежний-рятувальник 21-го державного пожежно-рятувального поста 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, який здобув почесний титул «Найсильнішого пожежного-рятувальника Тернопілля – 2018».
1-ше загальнокомандне місце у збірної 10-ї державної пожежно-рятувальної частини, також вона виборола перемогу у командній естафеті та тандемі.
2-ге загальнокомандне місце посіли вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини, а почесне 3-тє – у представників 15-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Переможців та призерів нагороджено дипломами, грамотам, медалями та кубками Управління ДСНС України у Тернопільській області.