Віктор Павлік став зірковим учасником команди “VIP Тернопіль”

Зірковим учасником команди “VIP Тернопіль” у проекті “Ліга Сміху” у фінальній грі другого сезону став артист України з Теребовлі Віктор Павлік, який зіграв Гнома і Принца у гумористичній інсценізації “Білосніжка і сім гномів”. 

За підсумками першого конкурсу усі три команди-учасники фіналу отримали рівну кількість балів – по 4. Після цього був батл, в якому “Прозорий гонщик” узяв перевагу в очках одразу на три бали. Оскільки тематика фіналу була новорічно-різдвяною, у другій частині фіналу практично всі команди приміряли на себе образи Дідів Морозів і Снігуроньок, хоча тернопільська команда віддала перевагу Святому Миколаю. За підсумками другого етапу всі команди знову отримали по 4 бали від суддів, що стало наслідком додаткового батлу. І тут “Прозорий гонщик” розсмішив найбільше, за весь фінал Марк Куцевалов здобув аж 9 балів.

Згідно з рішенням суддів, перемогу в ІІ сезоні “Ліги сміху” отримала команда з одного учасника “Прозрачный гонщик” Марка Куцевалова із Одеси (тренер — Ігор Ласточкін), на бал випередивши терніпільських “віпів”.

Коментарі вимкнені.