Нахабний злодій на Тернопільщині вкрав у пенсіонерів все до копійки

24 тисячі гривень втратила родина стареньких 78-річних пенсіонерів з села Влащинці на Лановеччині. Усі заощадження поцупив нахабний злодій. Про злодіяння працівників Лановецької поліції повідомила працівник місцевої сільської ради. Саме до неї зі своєю бідою звернулися старенькі.

Правоохоронці розпочали оперативно-розшукові і дії і вже невдовзі встановили особу підозрюваного. Ним виявився раніше судимий житель міста Скалат. Чоловік співмешкав з односельчанкою потерпілих. У день скоєння злочину через конфлікт жінка не впустила скалатчанина до свого помешкання. Чоловік до ночі тинявся вулицями села, аж поки не зупинився біля будинку пенсіонерів. Зайшов на подвір’я та став придивлятися до вікон і дверей. У хаті не світилося, тож злодій вибив маленьку шибу на вхідних дверях, та пропхавши руку, відчинив замок зсередини. Тихо зайшов до хати і став нишпорити у одній з кімнат. Злодію пощастило, бо ж господарі спали у сусідній кімнаті, а через увімкнене радіо та поважний вік не почули, як до хати забрався злодій. Не надійно сховані гроші зловмисник знайшов через лічені хвилини – під одягом у шафі. Забрав усе до копійки та зачинивши за собою двері, покинув будинок.

Пенсіонери не одразу й зрозуміли, що з хати пропали усі гроші. А злодій тим часом у обласному центрі витрачав на гулянки тяжко зароблені кошти. Коли правоохоронці розшукали підозрюваного, з двадцяти чотирьох тисяч гривень у нього залишилися копійки.

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження.

Коментарі вимкнені.