З понеділка тернополяни обиратимуть, кому віддати 5 мільйонів

у приміщенні Тернопільської міської ради відбулося засідання Номінаційного комітету «Громадського бюджету», який дає можливість кожному тернополянину взяти участь у розподілі коштів міського бюджету через створення проектів для покращення міста. До Номінаційного комітету входить четверо депутатів та стільки ж представників громадських організацій та міської ради.

Голова Номінаційного комітету, депутат міської ради Назар Зелінка каже, що найбільше проектів було подано тернополянами в останній день.

«Тернополянами було подано 77 проектів, проте, на етапі подачі, автори шістьох проектів їх самостійно видалили, – розповідає Назар Зелінка. – Наразі на розгляд Номінаційного комітету надійшов 71 проект (23 малих та 48 великих проектів) на суму понад 36 млн. грн.».

Секретар Номінаційного комітету, начальник управління економіки, промисловості та праці Тетяна Корчак зазначає, що основна мета роботи комітету – розглянути подані проекти на відповідність законодавству та зазначеним умовам проекту. Далі заявки надіслані у профільні управління міської ради, щоб вони підготували висновки. І після цього проекти будуть представлені на публічне голосування, яке розпочнеться 8 листопада.

Нагадаємо, що за проекти зможуть проголосувати тернополяни через BankID або безпосередньо у ЦНАПі, пред’явивши паспорт. Ті проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів у рамках суми фінансування громадського бюджету, будуть реалізовані у 2017 році.

Коментарі вимкнені.