Виборчий штаб одного із кандидатів у нардепи займається обливанням брудом

Виборчий штаб одного із кандидатів у народні депутати по місту Тернополю і далі займається обливанням брудом та поширенням перекрученої інформації.

Принагідно нагадуємо, що 7 січня 2011 року свободівець Олексій Кайда, який тоді був головою Тернопільської облради, під час перебування Президента України у Почаєві на Тернопільщині не злякався, як деякі тернопільські політики, а відкрито і особисто передав Януковичу рішення облради про незаконність передачі храмового комплексу в Почаєві УПЦ МП та рішення Тернопільської міськради про неприпустимість тиску влади на українську церкву.

Окрім того, Олексій Кайда є одним із депутатів, які боролися за недопущення «прихватизації» святині. Парламентар скерував понад 10 депутатських запитів та звернень до керівництва держави та Кабміну щодо питання Почаївської лаври і ще минулого року зареєстрував законопроект, який передбачає заборону приватизації всіх об’єктів культурної спадщини держави, в тому числі і Свято-Успенської Почаївської лаври.

Команда Олексія Кайди ще раз звертається до виборчих штабів кандидатів із закликом не використовувати чорних піар-технологій та не обливати брудом конкурентів, а вести чесну і відкриту кампанію. Жодні вибори чи посади не є вищими за долю нації і держави! 

Довідково. У 2011 році Олексій Кайда відкрито та особисто передав Януковичу рішення облради про незаконність передачі Почаївської лаври.

 

-1 thoughts on “Виборчий штаб одного із кандидатів у нардепи займається обливанням брудом

 • 12:39 | 25.10.2014 о 12:39
  Permalink

  Не маю проти Кайди нічого, але депутатом він вже був, а ми докорінно змінюємо владу, тому треба нових молодих і патріотичних політиків. Ковалик гідно представить Тернопільщину, тим більше, що Ярош його підтримав. А Кайда матиме шанс показати на що він здатний без мандата

 • 13:23 | 25.10.2014 о 13:23
  Permalink

  а чи не той самий Кайда обливає брудом то Пастуха, то Ковалика листівками, шоб самомоу перемогти? я не вірю такому депутатові і його апртії свобода! через це голосуватиму за того ж Ковалика, його не тільки Ярош, а й Автомайдан, Сила людей підтримали

 • 20:30 | 25.10.2014 о 20:30
  Permalink

  Кайда переможе. Він достойно показав себе під час Майдану і у Верховній Раді!

 • 16:40 | 26.10.2014 о 16:40
  Permalink

  Перемога за Коваликом і вже дуже скоро ми про це дізнаємось)))

Коментарі вимкнені.