Брудні ігри у Тернополі: кандидата у нардепи підставляють під кримінал (фотофакт)

24 жовтня на різних масивах міста тернополянам вручали агітаційні листівки нібито від “Народного фронту”, зокрема, від імені кандидата в нардепи Івана Ковалика. Проте насправді усе що заявлено в агітках – неправда. Тернополяни, які вчиталися в інформацію на цих рекламках звернулися в штаб Івана Ковалика за роз’яненням.

Як виявилося, штаб не друкував таких листівок – недобросовісні конкуренти просто використали проти кандидата в нардепи чорні технології. У зв’язку з цим було написано заяву в УМВСУ та СБУ, в якій штаб просить розглядати розповсюдження таких листівок, як кримінальне порушення згідно статей 110 та 157 Кримінального Кодексу України. 

-1 thoughts on “Брудні ігри у Тернополі: кандидата у нардепи підставляють під кримінал (фотофакт)

 • 17:52 | 24.10.2014 о 17:52
  Permalink

  А що тут неправда? Крим віддали без бою. Віддав Турчинов – він тоді виконував обов’язки Президента. Не віддали б так просто Крим – ніхто б на Донбас не сунувся. Гривню обвалили – і ніхто не відповідає. Суперове керівництво. “Мрія українців”….

 • 18:02 | 24.10.2014 о 18:02
  Permalink

  там Тимошенко згадується? це шо заказуха “Батьківщини”? чия б не була, Народний фронт їм не облаяти – це найреальніший претендент на перемогу на виборах до ВР!

 • 12:34 | 25.10.2014 о 12:34
  Permalink

  видно, що опоненти бояться народного фронту, бо знають, що чим більше депутатів цієї партії пройде, тим більше шансів на позитивні зміни і справедливу люстрацію

Коментарі вимкнені.