Хто у Тернополі постійно конфліктує

І знову маршрутки або війна між водіями та пасажирами «по посвідченню».

Сьогодні стала свідком однієї неоднозначної та неприємної події. На 28 маршруті, на зупинці біля «Збруча» стався невеликий конфлікт між водієм та пенсіонером, який не захотів оплачувати проїзд. Водій дозволив безкоштовний проїзд трьом особам з посвідченням, проте зайшли п’ятеро. На прохання водія оплатити проїзд, один пенсіонер почав голосно обурюватися, аргументуючи це тим що він інвалід і держава ще йому виплачує допомогу.

Водій знервовано але ввічливо наполягав оплатити квиток, та чоловік зайняв одне із пасажирських сидінь і був непохитний. Тим часом людей в салоні було дуже багато і напевно кожен хотів уже якнайшвидше поїхати. Та цього не сталося! Знервований водій заявив що при такій ситуації він не буде продовжувати маршрут і сказав пасажирам забрати гроші. Ошелешені пасажири по одному вийшли з транспорту, в салоні залишились лише п’ятеро пенсіонерів, що було далі не знаю, тому що пересіла в іншу маршрутку.

Впевнена що це непоодинокі випадки таких конфліктів в нашому місті. Виникають питання: На чиєму боці правда – пенсіонера який вважає що він заслужив безкоштовний проїзд, чи водія який просто виконує свою роботу? І що в такій ситуації робити пасажирам? Адже водій зупинив маршрут і багато тернополян не дочекалися маршрутку на своїх зупинках. Особисто я не знаю як бути в цій ситуації. Але хочеться побажати водіям терпіння.

Зоряна Куца, Від Тарнополя до Тернополя

Коментарі вимкнені.