Вигравайте квитки на “Океан Ельзи” у Тернополі

Мрієте потрапити на концерт «Океану Ельзи» у Тернополі? Тоді вперед ! Два квитка одразу можете виграти саме ви! «Погляд» розпочинає конкурс історій із використанням назв композицій з нового альбому «Земля».
Умови дуже прості:
1. Вигадуєте свою кумедну, романтичну, трагічну, нереальну, цікаву історію.
2. Обов’язково в ній використовуєте назви усіх пісень з нового альбому «Земля» (перелік див. нижче), в довільному порядку.
3. Надсилаєте свою історію нам до 23:59, 20 травня, на: info@poglyad.te.ua. Обов’язково вкажіть свій номер телефону, ім’я та прізвище, місце проживання, а в темі листа зазначте «Конкурс». Від однієї людини до участі в конкурсі приймається лише одна історія
4. З 11.00 21 травня по 19.00 26 травня запрошуйте якнайбільшу кількість друзів та знайомих до голосування за найкращу (звісно ж вашу ) історію на сайті «Погляд» (poglyad.te.ua). Зауважте, з однієї IP-адреси ви можете проголосувати лише один раз.
5. Результати голосування очікуйте 27 травня о 10.00 на сайті «Погляд». Переможець отримає два квитки на концерт гурту «Океан Ельзи» у Тернополі, який відбудеться 28 травня о 20.00 на міському стадіоні.
Назви пісень з нового альбому «Земля» гурту «Океан Ельзи»:
З нею
Стіна
Бодегіта
Незалежність
Стріляй
Обійми
Караван
Джульєтта
На небі
Пори року
Коли навколо ні душі
Довідка-пояснення:
Бодегіта – la bodeguita del medio – це всесвітньо відомий бар у Гавані де придумали мохіто, де любив бувати Хемінгуей. Слово bodeguita походить від іспанського bodega (винний магазин), але для Латинської Америки характерним є додавання пестливих суфіксів ito / a (todito, chicito) до імен, іменником (todito, chicito), тобто слово bodeguita можна перекласти, як винний магазинчик. В більшості словників цих слів немає, тому що вони відносяться до діалектизмів. А сама назва la bodeguita del medio перекладається, як “Винний магазинчик в центрі”. Спочатку це й дійсно був винний магазинчик, який перебував у центрі однієї з вулиць, а пізніше він став рестораном.
Джульєтта – жіноче ім’я. Джульєтта — персонаж трагедії Вільяма Шекспіра «Ромео і Джульєтта»

-1 thoughts on “Вигравайте квитки на “Океан Ельзи” у Тернополі

 • 15:22 | 17.05.2013 о 15:22
  Permalink

  А чому немає ще однієї пісні?

  • 15:22 | 17.05.2013 о 15:22
   Permalink

   Підкажіть, яку пропустили

  • 10:50 | 19.05.2013 о 10:50
   Permalink

   Не всім читачам було би легко вигадати історії з іншомовним словом. Тому, якшо ви маєте бажання, можете і назву цієї пісні включати в історію. Але це не є обов’язковим 😉 Чекаємо ваших історій 😉

   • 09:20 | 21.05.2013 о 09:20
    Permalink

    Люб, просто хай би використовували українське – Рандеву )
    І вопше, редакціє ) не переживайте. Суть не в одному слові. Ви пропускаєте до голосування всі історії, які відповідають технічним вимогам.
    А далі вже читачам буде дано можливість оцінити.
    Тож все чудово )

Коментарі вимкнені.