Я — громадянин України, паспортів інших країн — не маю, — Іван Марущак (інтерв’ю)

В інформаційному просторі Тернопільщини поширились чутки про, начеб-то, подвійне громадянство новообраного депутата Тернопільської обласної ради від Партії “Солідарність — Блок Петра Поршенка” Івана Марущака. Чоловік спростував усі звинувачення.

Тернопільські журналісти відшукали інформацію в ЗМІ щодо Вашого паспорта громадянина РФ. Це правда? І що дало підстави пресі писати про подвійне громадянство?

В першу чергу хочу подякувати нашим журналістам за небайдуже ставлення до обраних депутатів місцевих рад та сподіваюсь їхня професійна діяльність буде спонукати усіх депутатів різних рівнів бути більше відвертішими зі своїми виборцями і суспільством в цілому.
Стосовно питання про моє громадянство, чесно хочу сказати, що я завжди був і залишаюсь громадянином України, паспортів інших країн я ніколи не мав.

Ваше місце проживання і роботи на сьогоднішній день – Сімферополь?

Ні. Вже понад рік я практично весь час знаходжусь у Заліщицькому районі Тернопільській області, іноді провідуючи родину, яка живе в Києві.
Я дійсно тривалий час жив та працював у Криму. Частина мого життя назавжди буде пов’язана з півостровом, і у мене досі болить душа, що ми не змогли відстояти Крим, але я переконаний у його неминуче повернення до складу нашої держави.

Що спонукало після багатьох років праці в Криму повернутись на малу батьківщину?

У Криму я мав дім, роботу, бізнес, друзів. Проте події, які відбулись в Україні за два останні роки дали мені можливість переосмислити та по іншому подивитися на власне життя. Я переконаний що любов до рідної землі проявляється у реальних справах, бажанні бачити її багатою і вільною. Тому, вже незабаром розпочнеться будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у моєму рідному селі Городок Заліщицького району. Впевнений, що із реалізацією цього проекту зміниться спосіб життя для десятків тисяч людей. Створення футбольного центру підготовки для професійних футбольних клубів України і забезпечення дитячих, юнацьких та аматорських команд тренувальною базою дасть унікальну можливість виявити не тільки яскраві зірочки для світового футболу, але й, використовуючи новітні методики навчання, виховати нові.
Також, завдячуючи підтримці моїх земляків, на місцевих виборах 25.10.2015 року, мене обрано депутатом Тернопільської обласної ради. Для мене це велика відповідальність, тому я обіцяю ретельно відноситися до своїх обов’язків і уважно вивчати кожне питання, яке буде виноситися на сесіях обласної ради, усвідомлюючи, що від нього залежить подальша доля кожного жителя Тернопільщини.
Я готовий до відвертої розмови та співпраці із кожним політичним опонентом, журналістом та мешканцем області заради миру, покращення життя і позитивних змін як у нашій області, так і в Україні.

Коментарі вимкнені.