Які секрети тернопільської міської ради видав Максим Черкашин

У понеділок 30 листопада в офісі громадської організації «Молодіжне об’єднання «Файне місто» відбулось спілкування між еко-активістами та помічником міського голови Максимом Черкашином в рамках масштабного екологічного проекту ЕСКОМ.
Максим Черкашин провів лекцію на тему «Роль громади у прийнятті рішень», під час якої розповів про поняття місцевої влади та вказав на відмінності між обласною державною адміністрацією, обласною радою і міською радою. Через незнання цього, можуть виникати непорозуміння, коли потрібно вирішувати нагальні проблеми міста і області.
Згодом слухачі довідалися про структуру управління міської ради. Максим Черкашин пояснив, що депутати не отримують заробітну плату та представляють інтереси громадян зі свого округу. Промовець детально проінформував про виконавчі органи міської ради, а саме: міського голову, його заступників, структурні підрозділи та комунальні підприємства.
Максим розповів, що у статуті міста можна не тільки знайти механізм подання звернень чи інформаційних запитів, а й усі зразки необхідної документації.
Учасники взяли участь у дискусії та отримали нагоду поставити запитання представнику міської влади. Спілкування виявилося невимушеним та дружнім, тому всі залишились задоволеними та висловили бажання долучитись до подальших обговорень.

Коментарі вимкнені.