Як у селищі, що біля Тернополя, прощалися з колядою

untitled 9348

11 лютого на парафії УГКЦ Вознесіння Господнього, що у смт Велика Березовиця (Тернопільський район), відбулося свято прощання з колядою. Під куполом лунали колядки у виконанні церковного хору, дуету дівчат з парафії св. Володимира Великого (мікрорайон “Кемпінг”), жіночого ансамблю, дитячого квартету родини Брона, молодіжного хору «Вознесіння», народного хору та о. Василя Брони, настоятеля храму.

До уваги всіх присутніх був представлений вертеп, у виконанні дітей з с. Гиновичі Бережанського району. Через уста цих дітей до кожного линули слова, які зворушували серця. Родзинкою свята був виступ Ірини Музики (солістки гурту «Фіра») та Сергія Степаніва. Разом з ними під джазову обробку колядок співали всі: і великі, і малі.

Боже благословення уділили всім присутнім о. Михайло та о. Василь. І як буває на домашніх посиденьках, свято закінчилось частуванням: узваром, пампушками та всякими смаколиками, що були вміло представлені компанією Rustic Land. Все було, як у великій і дружній сім’ї. А найважливішим було те, що кожен своїм талантом прийшов у цей день прославити Бога.

untitled 9334untitled 9325untitled 9260

Тернопільсько-Зборівській архиєпархії повідомила Марія Крамар.

Коментарі вимкнені.