«Гірко!»: в День закоханих у Тернополі одружилися 7 пар

Вірять, якщо одружитися в День Валентина, то кохання буде вічним, а шлюб – довгим та щасливим. Перевірити, так це чи ні, 14 лютого у Тернополі мали нагоду 7 пар, які одружилися в рамках проекту “Шлюб за добу”.

Проект створено рік тому Міністерством юстиції в особі Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області та Тернопільської міської ради. Завдяки цьому проекту, за минулий рік одружились 520 пар. З них 37 пар – де наречений або наречена були учасниками АТО, або навіть і двоє бійці. Проект реєструє людей зі всієї України і навіть з-за кордону.

Чортківчани Наталя і Сергій.

Онлайн освідчення

Наталя і Сергій – з Чорткова, знали один одного давно, але спілкуватися почали, коли між ними пролягли сотні кілометрів: він поїхав працювати в Польщу, вона залишилася в рідному місті. Відтак, ближче познайомилися в соціальних мережах Інтернету. Крізь призму веб-камери зустрічали 2018 рік. Саме в новорічну ніч Сергій освідчився Наталі й почув “Так”. Обравши для реєстрації шлюбу 14 лютого, молодята вирішили зробити цей день для себе подвійним святом.

Катерина та Віталій.

Прогресивний тато нареченого

Взяти шлюб у День закоханих – романтично і цікаво, вважає зовсім молоде подружжя Катерина та Віталій. Про можливість оформити шлюб за добу вони дізналися від тата нареченого, який побачив цю інформацію на сайті РАГСу.

Володимир і Антоніна.

Познайомилися біля синьо-жовтого стяга

35-річний Володимир родом з Криму, він матрос 28 восьмої окремої механізованої бригади. Свою наречену Антоніну зустрів у Тернополі 5 місяців тому. Познайомилися біля великого синьо-жовтого прапора в торговому центрі міста. Через два місяці після цього запитав у дівчини згоди вийти за нього. Відтак вирішили одружитися. Молодята розповідають, що спочатку хотіли взяти шлюб 9 лютого, між своїми днями народження, які відзначають 8 і 10 лютого. Однак вирішили, що 14 лютого – ще кращий день для такої події. Вінчатися Володимир і Антоніна планують вже влітку.

Василь і Ольга.

“Так!” у Єгипті

Василь освідчився своїй Ользі у серпні минулого року на відпочинку в Єгипті. До цього вони зустрічалися понад 2 роки. Весілля планують гуляти в одному з ресторанів Збаража після Великодня.

Для наречених 14 лютого підготували розкішну церемонію одруження. Спочатку історії кохання піском на склі малювала талановита художниця. З хореографічним дарунком виступили танцівники із Тернопільського танцювального клубу “Альянс”. Звучала жива музика. Привітати молодят із подарунками прийшли голова ОДА Степан Барна, Тернопільський міський голова Сергій Надал, начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.

Щоб скористатися послугою “Шлюб за добу”, потрібно зробити кілька кроків:

  • Звернутись до організатора державної реєстрації шлюбу за адресою: Український дім «Перемога», м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 27. Керівник проекту — Говорченко Ольга Володимирівна; тел.: (096) 789-04-36.
  • Обрати дату та час проведення державної реєстрації.
  • Укласти цивільно-правовий договір про надання послуги. Сплатити кошти. Вартість послуги – від 1 тис 767 грн. 85 коп. (з вівторка по п’ятницю) до 2 тис грн. 85 коп. – у суботу.
  • Завітати на власне весілля.

    У Тернополі «Шлюб за добу» можуть укладати жителі будь-якого району Тернопільщини і навіть з інших областей.
Коментарі вимкнені.