Як знайти список тернопільських лікарів-педіатрів,  що мають право на укладання декларацій про надання медичної допомоги

У квітні розпочнеться національна кампанія з вибору лікаря. Кожен українець зможе обрати собі сімейного лікаря (дорослі та діти), терапевта (дорослі) та педіатра (діти) й підписати з ним декларацію. Зробити це можна буде без прив’язки до місця реєстрації. Якщо ви вже маєте лікаря, який доглядає вас або членів вашої родини, ви до нього звикли та довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію. Якщо лікар, який вів вас до початку кампанії, не влаштовує, саме час знайти того, кому ви готові довірити своє здоров’я.

Декларація підписується безстроково і діє до моменту, поки ви не вирішите змінити лікаря. Чим раніше почнете шукати свого лікаря – тим більше у вас буде вибору та впевненості, що саме цей лікар вам підходить.

Ознайомитись з списком лікарів-педіатрів,  що мають право на укладання декларацій  (і місця здійснення ними первинного прийому) ви можете на сайті закладу www.tmdkl.te.ua : Інформація для батьків=>Список лікарів закладу=>обрати у фільтрі рівень надання допомоги первинний.

Окрім того ви можете ознайомитись із списком лікарів-педіатрів закладу  безпосередньо біля  реєстратур педіатричних відділень поліклінік за місцем проживання.

Про початок підписання Декларацій Вас буде повідомлено додатково на сайті закладу, в оголошеннях, розміщених у поліклінічних відділеннях та безпосередньо через працівників закладу, – повідомляє адміністрація КНП ТМДКЛ.

Коментарі вимкнені.