Одразу три високі нагороди отримав Тернопільський педагогічний університет

Золота медаль і диплом у номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників», якими нагороджений  Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка за результатами ІХ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (15-17 березня 2018 року  м. Київ),  отримав ректор університету проф. Буяк Б.Б.

Відрадно зазначити, що разом із цією нагородою університет нагороджений дипломом за презентацію досягнень інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки, яку успішно представили на виставці завідувач кафедри інформатики та методики її викладання Балик Н.Р.  та доцент цієї ж кафедри Шмигер Г.П.

  За показниками науково-метричної бази даних ScVerce Scopus за 2017 рік Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка удостоєний сертифікату якості наукових публікацій, який підтриманий Національною академією педагогічних наук України, Міністерством освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» та Асоціацією користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «Уран»

Коментарі вимкнені.