Яку інформацію так старанно ховає тернопільський мер Сергій Надал

Керівництво міської ради Тернополя пам’ятає про Революцію гідності. Про це часто наголошують у своїх спічах перед пресою, так чи інакше посилаючись на вагу та мету Революції. І, зокрема, 19 лютого взяли участь у відкритті місцевого тематичного музею.
Мабуть, саме тому, через таку подію (а не свідоме ігнорування, халатність чи непрофесіоналізм), міськрада не мала часу відповісти на інформаційний запит стосовно дателай проведення нею тендеру, у якому перемогла фірма ТОВ “Роял контракт” щодо здійснення міськраді охоронних послуг. Про це пише журналіст телеканалу ЗІК Андрій Орляк у мережі Фейсбук.

–  Запит був відправлений ще у минулу п’ятницю, з уточненням від працівника прес-служби, що його таки отримали. Сьогодні уже інша п’ятниця – ані відповіді, ані ймовірного пояснення, що службовцям мерії потрібно більше часу для опрацювання.
Така, в принципі, уже банальна ситуація зовсім не провокує здогадуватися, що в ТМР є причини приховувати інформацію Смайлик «smile»
p.s. на жаль, без офіційних уточнень від міськради Тернополя, але – все ж – з лаконічними коментарями від градоначальника Надала, уже в цю неділю о 22.00 “Брат за брата” детально розповість про те, що пов’язує нинішню мерію з екс-заступником міського голови Камінським (ага, тим самим), – пише він.

Коментарі вимкнені.