У Тернополі працівники ЖЕКу палять гілки під житловими будинками

У ТЕРНОПОЛІ ПРАЦІВНИКИ ЖЕКУ ПАЛЯТЬ ГІЛКИ ПІД ЖИТЛОВИМИ БУДИНКАМИНа гарячу лінію «Народного контролю» зателефонували ме…

Опубліковано Народний Контроль Тернопіль 19 лютого 2016 р.

На гарячу лінію «Народного контролю» зателефонували мешканці вул. Лесі Українки, 3. Люди скаржаться – поблизу їхнього будинку працівники ЖЕКу періодично спалюють сухе гілляччя, а дим розходиться по усій вулиці.

За словами містян, комунальники розводять багаття заледве не щотижня.

Знімальна група «Народного контролю» миттєво зреагувала на звернення і виїхала на місце. Та щойно помітивши журналістів, комунальники втекли і зачинилися у підсобці. За мить прибули екологи, але від будь-яких коментарів жеківці відмовилися.

Натомість директор ЖЕКу заявив, що в їдучому димі не бачить жодної загрози.

«Можливо, час від часу тут підпалюють невеличку купу, але не думаю, що це велике правопорушення. У нас постійно постає проблема, що немає куди здавати гілок після зрізки дерев», – виправдовується директор ПП «Східний масив» Михайло Дереворіз.

Така позиція неабияк здивувала та обурила екологів, вони запевнили: складуть протокол на порушника.

Після цього директор ПП «Східний масив» Михайло Дереворіз змінив свою думку та заявив, що дасть доручення погасити вогонь, а подібне більше не повториться.

Аби попередити такі випадки у майбутньому, журналісти «Народного контролю» вирушили до екологічної інспекції.

«Складемо протокол про адміністративне правопорушення за ст. 82 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Якщо порушник буде визнаний як громадянин, а не посадова особа, то накладемо штраф – від 340 до 850 гривень», – пообіцяв заступник начальника Державної екологічної інспекції в Тернопільській області Едуард Ференц. І додав, у межах населених пунктів, на підприємствах, в установах та організаціях категорично забороняється спалювання будь-яких відходів.

«Ми неодноразово робили усні зауваження керівнику цього підприємства. На жаль, ми можемо адміністративно реагувати лише на випадки, коли є офіційна скарга від фізичної особи», – повідомив начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління ДСНС Тернопільської області Сергій Данілін.

Коментарі вимкнені.