Який гуртожиток у Тернополі найкращий

Тернопільський Національний Педагогічний Університет провів змагання серед мешканці а працівників гуртожитків .
«Тиждень гуртожитків», який щороку організовує профком студентів, завершився 14 листопада фінальним концертом.
Впродовж тижня команди-учасниці змагалися у спортивних та інтелектуальних конкурсах: грали футбол, настільний теніс, волейбол, «Що? Де? Коли?». На урочистому концерті показували інші таланти, підготувавши виступи художніх колективів, КВН та відеопредставлення. Цьогоріч у святковому дійстві взяли участь не лише мешканців гуртожитків, але і працівники. Вони так само співали, танцювали на сцені та жартували. Все заради перемоги.
За учасниками уважно слідкувало журі: проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Богдан Буяк, начальник відділу комп’ютеризації Віктор Генсерук, начальник відділу у справах молоді Володимир Брославський, голова профкому студентів Володимир Місько, директор студмістечка Анатолій Миськів.
Розважали глядачів також і гості свята: команда КВН «Кабмін» та бітбоксер Станіслав Клапак. Закінчився фінальний концерт урочистим нагородженням. Грамотами були відзначені учасники та переможці усіх конкурсів «Тижня гуртожитків», а звання найкращого вперше виборов гуртожиток № 5.

Катерина Швець

Коментарі вимкнені.