Що медики радять зробити тернополянам

За даними щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області за період з 7 по 13 листопада 2013 року показник захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень становить 21,6 випадок на 10 тисяч населення, при епідпороговому значенні 33 випадки. Кількість захворілих збільшилась у порівнянні з попереднім тижнем на 9,1% (2326 випадки проти 2126). Питома вага дітей до 18 років серед хворих склала  59,8%, школярів 24,8%.

Санепідслужба відзначає ефективність вакцинації, для того щоб не піддавати організм навіть ймовірності захворіти на грип. На Тернопільщині також проводяться щеплення проти грипу. Так, за словами головного спеціаліста відділу епідеміології та санітарної охорони території Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області Світлани Маціпури, “з початку епідсезону в області станом на 13.11.2013 року імунізовано 4110 осіб з груп епідемічного ризику”.

Медики  ж стверджують: профілактика краща за лікування. Якщо ви все ж захворіли на грип, не можна переносити його «на ногах», варто негайно звернутись до дільничого лікаря чи лікаря загальної практики – сімейної медицини. При цьому захворюванні організм дуже ослаблений, тому медики не радять займатись самолікуванням, необхідне лікування чи госпіталізацію хворому повинен призначати лише лікар.

Коментарі вимкнені.