За кілька годин Тернопіль попрощається із загиблим журналістом Ігорем Костенком

Сьогодні Тернопіль прощатиметься зі спортивним журналістом Ігорем Костенком із Бучацького району, який 20 лютого загинув на Майдані у Києві. 

Зараз тіло Ігора уже довезли до Рівненської області. Тернополяни, які мають власні автівки, зустрічатимуть Героя в Кременці, Вишнівці, Збаражі. Ті ж, хто не має транспортного засобу, чекатимуть на прощання із загиблим на Збаразькому повороті (Збаразькому кільці). Там священик з Архикатедри відслужить короткиу панахиду за усопшим і автокортеж відправиться в бік Березовиці, Микулинців на Бучач.

На жаль точна година зустрічі Героя наразі невідома. Але шлях з Рівного до Тернополя займає мінімум дві години. Тобто очікують автокортеж у Тернополі близько 01.00. Тернополяни збиратимуться біля збаразького КПП ще з 24.00. Проте усі, хто не мають авто – чекатимуть на Збаразькому повороті.

Коли авто з Ігорем в’їде до Кременця, водій передзвонить друзям, які і розповсюдять інформацію серед тернополян. Для довідок можна звертатися за тел. пані Оксани 067 950 8887, або журналіста “Погляду” Люби Вовк 097 9 643 843.

Знайомі Ігора запрошують усіх долучитися до проводів героя до Бучача.

Довідка:

Ігор Костенко – журналіст “Спортаналітика”, 22-річний студент-географ.

Люба Вовк новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.