Тисячі тернополян провели в останню путь Ігоря Костенка (відео)

У ніч з 21 на 22 лютого тернополяни проводжали в останню путь молодого земляка з Бучацького району Ігора Костенка, якого 20 лютого було вбито у Києві.


Незважаючи на мряку та пізню годину (близько другої годин ночі), на Збаразькому КПП кортеж з труною зустрічало кілька тисяч тернополян. Після панахиди кортеж, який супроводжували автомобілі з мигалками, зупинився ще й на Збаразькому повороті – там чекало близько півтисячі тернополян. Водії гучно увімкнули в автівках УХ-радіо, там спеціально лунала пісня, якою проводжали Героїв із Майдану – “Пливе кача від “Плач Єремії”.

Священиик відслужили панахиду, люди скандували “Герої не вмирають!”. Прощалися українським національним гімном, щоправда він був тихим, бо в горлі у багатьох стояли сльози…

В Березовицю провести Ігора вийшло кілька тисяч людей. У селах попри дорогу – все в свічках. У Микулинцях кортеж зустрічали більше сотні автівок…

22-річний Ігор Костенко брав активну участь у всіх подіях Майдану. Подробиці вбивства з’ясовуються, але є припущення, що він загинув від кулі снайпера.

Коментарі вимкнені.