За щастя на сьомому небі тернополянка перемогла у конкурсі

На протязі тижня на сайті Школи щасливого материнства св.Анни тривав конкурс ессе «Ми в очікуванні». За результатами конкурсу Христофорова Орислава отримала фотосесію від фотостудії Арт-Люкс та подарунок від інтернте-магазину “Сапоне”. 

Адміністрація Школи материнства та інтернет-видання “Погляд” вітає переможницю  та подає читачам ессе переможниці “Ми на сьомому небі від щастя”:

Ми у щасливому шлюбі з чоловіком уже другий рік. Зустрічались до того 6 років, тобто, можна сказати, що знаємо один одного усе своє свідоме життя. І весь цей час ми жили один для одного. Коли ми дізнались, що я вагітна для нас це був найприємніший сюрприз у нашому житті. Коли я вперше побачила результат свого тесту я усміхалась і плакала близько години, я не розуміла,що зі мною відбувається, але відчувала себе на 100 % щасливою! І зараз на сьомому місяці вагітності, я почуваю себе на сьомому небі від щастя, коли відчуваю поштовхи свого немовляти. Я не знаю як вона виглядає, якого кольору у неї оченята, наскільки тепла і ніжна її посмішка, але я твердо відчуваю, що це маленьке янголятко назавжди змінить наше життя на краще, відчуваю величезну ніжність, ласку і любов – це важко описати словами- це можливо тільки відчути….

Дорогі жінки, дівчата, не бійтесь вагітніти, задумайтесь на хвилинку, що саме ви можете подарити життя маленькій людині, від якої будете отримувати масу позитиву і любові.

Ми на сьомому небі від щастя….

Коментарі вимкнені.