У Тернополі пішов з посади ще один керівник комунальної лікарні

Після 18 років керівництва, пішов з посади директора Тернопільської міської комунальної лікарні №3 Юрій Васильович Лазарчук.

Про звільнення медик повідомив на сайті НАЗК у декларації.

Хоча декларація датується ще 29 лютим цього року, на сайті Тернопільської міської ради він і далі продовжує значитися директором лікарні.

61-річний Юрій Лазарчук народився на Рівненщині. Закінчив Тернопільський державний медичний інститут у 1987 році за спеціальністю “Лікувальна справа”. Трудову діяльність розпочав того ж року.

З 1991 року – лікар ортопед-травматолог в Тернопільській міській комунальні лікарні №3, з листопада 2001 року – завідувач ортопедо-травматологічного відділення, 2006 – директор.

Всі свої заощадження подружжя Лазарчуків тримає в готівці і в банках, а також отримує відсотки із вкладів. У гривнях сім’я зберігає понад 2,4 мільйона (з них 1,825 млн готівкою, решта – в банку), в доларах – майже 104 тисяч (з них 50,6 тисячі в банку, решта – готівкою). Йдучи з посади директора лікарні, Юрій Васильович лише за січень 2024 року отримав 143 тис. 304 грн.

“ПЕРШИЙ онлайн”

Коментарі вимкнені.