Замість працювати двоє молодиків на роботі “буханили” та проводили “розборки”

Грабіж і погрозу вбивством правоохоронці інкримінують 19-річному жителю Кременця. Злочинні дії молодик скоїв щодо 32-річного колеги по роботі.

Міліціонери з’ясували, що конфлікт між зловмисником і потерпілим розгорівся неподалік офісу фірми, у якій обоє працюють, а причиною сварки стало звичайне непорозуміння. Можливо, якби не той факт, що протягом дня чоловіки неодноразово заглядали до чарки, то й фінал в історії був би іншим, а так, сварка швидко переросла у бійку. Молодший із опонентів накинувся на колегу й декілька разів ударив того по голові. Далі зловмисник, скориставшись своєю фізичною перевагою, відібрав у жертви мобільний і трохи більше сотні гривень, відтак пішов у своїх справах.

Та, як з’ясувалося, це був ще не фінал конфлікту. Другий тайм розбірокрозгорівся того ж вечора дещо згодом у приміщенні офісу. Туди спочатку прийшов зловмисник, а трохи пізніше й потерпілий. Агресором знову ж таки виявився молодший. Він схопив колегу та став погрожувати йому ножем. У ситуацію вчасно втрутився власник фірми, який разом із дружиною став випадковим свідком нападу. Чоловік зумів вихопити холодну зброю, а відтак поспішив викликати міліцію і швидку.

Дії молодого кременчанина правоохоронці кваліфікували за частиною 2 статті 186 ККУ- грабіж, поєднаний з насильством та частиною 1 статті 129 ККУ – погроза вбивством.

Зловмиснику вже оголошено про підозру, вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Коментарі вимкнені.