Засуджені на Тернопільщині відмовляються працювати і поширюють заборонені предмети

Прокуратура Тернопільської області встановила, що адміністрацією виправних і виховної колоній вжито заходів, спрямованих на посилення режимних вимог і недопущення виникнення надзвичайних подій.

Водночас, виявлено ряд порушень та недоліків, які допустили службові особи через неналежне виконання своїх обов’язків. 

Зокрема, через недоліки в режимно-оперативній роботі та прорахунки в організації соціально-виховної роботи серед засуджених спостерігається ріст окремих категорій порушень: необґрунтованої відмови від праці; виготовлення, зберігання і розповсюдження заборонених предметів; утворення та участь у конфліктних ситуаціях тощо. 
Окрім того, перевіркою організації забезпечення постійного нагляду за поведінкою засуджених, які перебувають у дільницях соціальної реабілітації виправних колоній та працевикористовуються за межами установ, встановлено, що раніше виявлені порушення і недоліки продовжують допускатись. 
З метою усунення виявлених порушень органами прокуратури області внесено начальникам установ 2 письмові вказівки, 5 постанов про порушення дисциплінарних проваджень стосовно 16 службових осіб, які притягнуті до відповідальності. Прокуратурою області у свою чергу начальнику управління ДПтС України в області внесено подання.
Прокуратура Тернопільської області

Коментарі вимкнені.