У Тернополі чутки про кінець світу спричинили паніку

Чутки про кінець світу, що, начебто, прийде 21 грудня, спричинили паніку в масах. Тернопільські священики жартують, що люди стали більш побожними і ходять до сповіді, ніби перед Великоднем. Проте, більшість люду не збирається прощатися з життям і вже планує як пережити той день.

Інтернет “рясніє” оголошеннями  щодо можливостей перебути 21 грудня в бункерах та бомбосховищах, при чому, ціни на такі “послуги” – космічні. Так, в Києві облаштували спеціальний підземний міні-готель, вартість перебування в якому вартуватиме від 7 до 10 тисяч доларів з людини. Схожі пропозиції є й в інших областях – Закарпатській, Одеській, Черкаській тощо.

Днями на чортківському інтернет-сайті з’явився допис від місцевого мешканця села Біла наступного змісту: “ Кінець Світу наближається. Спасіться самі та спасіть дітей. Найближчий бункер – с. Біла, колишнє бомбосховище під будинком культури. Завезено ліжка, продукти, генератори, Кількість місць обмежена. Ціни на 30% дешевше київського бункера. Звертатись до сільського голови. Довідка про сповідь обов’язкова, ми не хочемо аби із-за одного грішника бог покарав майбутніх праотців.”

Проте, в сільській раді села Біла Чортківського району кажуть, що подібну інформацію почули вперше.

– Які бункери? Яке бронювання? Це смішно! Якби таке дійсно було, то ми б про це знали першими, – розповідає ДОБІ діловод сільради Наталя Романів. – Те підвальне приміщення ми здали в оренду ще три роки тому. Раніше там була більярдна, зараз власники не помінялися, але більярдний клуб вже не діє.

За словами пані Наталі, попри залякування ЗМІ щодо кінця світу, в їхньому селі люди доволі спокійно сприймають цей факт, бо, вірять – все це вигадки. Тим часом, по всій Україні люди продовжують  скуповувати сіль, свічки, сірники та харчі.

-1 thoughts on “У Тернополі чутки про кінець світу спричинили паніку

  • 10:04 | 29.11.2012 о 10:04
    Permalink

    Один Всевишній знає, коли буде кінець світу…І ніякі закуплені продукти тут не врятують…Але чутка про кінець світу на руку виробникам- подумайте, які прибутки тільки за одні свічки? …і згадайте ситуацію з пташиним грипом – і як всі ліки змітали з полиць в аптеках!…Живіть позитивно. І ще – одна дівчина в інтернеті написала – “Кінця світу не буде, я ще заміж не вийшлаב”…)))

Коментарі вимкнені.