У Тернополі урочисто відкриють ялинку 16 грудня

Святкові заходи розпочнуться уже з 13 грудня театралізованим дійством «Андріївські вечорниці» у будинку культури «Кутківці». Загалом має відбутися 54 різноманітних святково-концерних заходи. Відтак, з 14 по 16 грудня у Тернополі проходитиме ХІ Міжнародний фестиваль джазової музики «Jazz – bez». 16 грудня – засвічення вогнів головної новорічної ялинки міста, 18 грудня – концерт вокальної фундації «Пікардійська терція».

Для найменших жителів міста 18-19 грудня у ПК «Березіль» відбудеться чотири святкових вистави «Озовися у кожному серденьку, Святий Миколаю». В рамках заходів понад чотири тисячі дітей отримають подарунки.

21 грудня у тому ж таки палаці культури запланований концерт Т.Матвієнко та А. Мірзояна.

29-30 грудня мають відбутися новорічні ранки, а також виступи великого китайського цирку у ПК «Березіль».

31 грудня на Театральному майдані міста традиційно пройде нічний новорічний концерт. Сьогодні ж місто уже готується до свят і на набережній Тернопільського ставу уже встановлюють святкову ілюмінацію. На Театральному майдані міста проводять монтаж тимчасових дерев’яних кіосків для святкової торгівлі. Крім того, уже найближчим часом на майдані та інших вулицях міста встановлюватимуть ілюмінацію.

Comments are closed.