Завтра депутати прийматимуть бюджет Тернополя на 2017 рік

16 грудня на сесії Тернопільської міської ради депутати прийматимуть основний фінансовий документ міста. На порядку денному загалом близько 300 питань. Про це в прямому ефірі на одному із місцевих радіо зазначив секретар Тернопільської міської ради, керівник міського осередку партії «Блок Петра Порошенка» Солідарність» Віктор Шумада.
– Завтра будуть прийматись рішення з приводу того, як буде фінансуватися міська сфера – освіта, охорона здоров’я і житлово-комунальне господарство. Окрім прийняття бюджету на наступний рік, ухвалюємо більше 10-ти нових програм по різних галузях. Ці програми будуть містити конкретні заходи, які будуть фінансуватись з бюджету. Також заплановано внесення цілого ряду змін в діючі міські програми. Загалом у нас на сесію назбиралось близько 300 питань. Якщо можна умовно поділити – це господарські, земельні питання і всі інші, десь 70 питань будуть не земельними. Це різноманітні програми, звіти про їх виконання, звіти структурних підрозділів міської ради і багато інших.
Як зазначив Віктор Шумада, бюджет міста Тернополя у наступному році складе приблизно 2 мільярди 100 мільйонів гривень.
–У порівняні з минулим роком бюджет зріс, але водночас зростуть витрати, які покладають на міську раду, і їх ми повинні профінансувати, – зазначив Віктор Шумада. – В основному кошти підуть на виплату заробітних плат – це близько 760 мільйонів гривень, близько 100 мільйонів гривень – на енергоносії бюджетної сфери, 31 мільйон гривень – на пільгові перевезення, допомога малозабезпеченим – 5 мільйонів гривень. Окрім цього, на капітальні видатки – це різного виду ремонти прибудинкових територій, тротуарів, доріг – це приблизно 290 мільйонів гривень.
Новий рядок, який з’явиться у бюджеті міста наступного року, – це громадський бюджет на 7 мільйонів гривень. Будуть профінансовані ті проекти, які перемогли в цьому році на конкурсі.

Коментарі вимкнені.