На Тернопільщині викрили ще одного шахрая

Обміняти живий товар на готівку вирішила жителька одного із сіл Лановецького району. Корову жінка здала заготівельнику, а він виявиться шахраєм. Ні обіцяних грошей, ні повернення худоби, потерпіла так і не дочекалася.

Вже декілька таких подібних звернень надійшли до Лановецького відділення поліції з різних куточків району. Люди скаржаться на недобросовісного заготівельника, який забрав у них худобу та не розрахувався. Чоловік заборгував селянам чималі суми грошей.

Як з’ясувалося, причетним до шахрайства виявився місцевий житель. Молодик вже декілька років заробляв на життя тим, що скуповував худобу в людей, тож селяни знали та довіряли йому. А той почав вдаватися до махінацій. Шахрай дурив людей пустими обіцянками повернути гроші одразу після продажу м’яса, чи узагалі заявляв, що худоба здохла, тому ніяких коштів віддавати не буде. Тепер узагалі почав уникати зустрічі з людьми, яким заборгував гроші.

За фактом злодіянь відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу.

Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви стали жертвою подібного шахрайства, повідомляйте про такі факти правоохоронцям за номером телефону у Ланівцях (0349) 2-12-45 або на лінію «102».

Коментарі вимкнені.