Жителі з вулиці Чалдаєва у Тернополі дочекалися

150916_o_img_549715 вересня, під час традиційного ранкового об’їзду, міський голова Сергій Надал побував у дворі на вул. Чалдаєва, 11, де днями розпочався капітальний ремонт двору. Наразі там тривають підготовчі роботи, знято старе асфальтобетонне покриття.

«Традиційно перед тим, як ми розпочинаємо ремонт будь-якого двору, ми радимося з мешканцями та беремо до уваги їх пропозиції. Так було і на цьому об’єкті. Зокрема, жителі будинку попросили збільшити їм кількість місць для паркування автомобілів, облаштувати еко-парковку, тротуар, дорожнє покриття та відмостку у будинку», – розповідає очільник Тернополя.

Сергій Надал розповідає, що цього року на вул. Чалдаєва були відремонтовані двори будинків №10, 2 та 15, а минулого – ремонт проведено біля будинку №8.

«Ремонти дворів у Тернополі тривають за графіком. Станом на сьогодні уже відремонтовано 32 прибудинкові території, роботи тривають ще на восьми об’єктах, – додає міський голова. – Ремонти триватимуть до того часу, поки сприятиме погода».

Загалом міська рада кожного року у Тернополі ремонтує близько 40 дворів. Наразі управління ЖКГ на основі звернень мешканців, депутатів та висновків комісії працює над створенням титульного списку капітального ремонту житлового фонду на 2017 рік.

Коментарі вимкнені.