Народний депутат Микола Люшняк подарував акустичну систему Теребовлянській ЗОШ №2

unnamed-12

Цього річ Теребовлянська ЗОШ №2 святкувала своє 70-річчя, де приймала випускників та гостей. Один із запрошених став народний депутат від блоку Петра Порошенка «Солідарність» Микола Люшняк, який передав закладу подарунок – сертифікат на 10 тисяч гривень для придбання обладнання.
– На цю суму ми вирішили придбати музичне обладнання для проведення лінійок і свят. Тобто це активна акустична система, стійка та мікрофон, тримачі і роз’єми на суму 10 тисяч. Перед 1 вересням нам було його доставлено і тепер ми, так би мовити, вчимося ним користуватися, щоб вживати постійно, – розповідає директор навчального закладу Світлана Романівна Макарик.
Керівник також розповідає, що співпраця із Миколою Володимировичем налагоджена давно. Учень школи Семчук Віктор загинув в АТО у 2014 році, заклад відкривав меморіальну дошку на фасаді, де був і народний депутат. Політик зауважив, що хотів би допомагати навчальному закладу, посприяв виготовленню проектно-кошторисної документації на реконструкцію їдальні, яка працює з 1939 року. На жаль, цього року у фонді забракло коштів на це проект, проте керівництво сподівається на нові конкурси і буде брати участь.
До слова, у Теребовлянській ЗОШ №2 навчається майже 400 учнів, заклад увійшов до 50-ки найкращих шкіл України за версією журналу «Фокус» і посів 28-му сходинку і єдина була представлена з усієї Тернопільщини. Вчитель фізики у 2013 році пройшла районний та обласний етапи конкурсу «Вчитель року», а на Всеукраїнському етапі виборола 2-ге місце.

Коментарі вимкнені.