Кредитори вимагають у нового менеджменту агрохолдингу “Мрія” повернути 15млрд.гривень

Відомий Агрохолдинг “Мрія”знову в епіцентрі скандалу. В Четвер, 24.11.2016 року у Господарському Суді м. Тернополя відбулось перше судове засідання, щодо cтягнення із 68 компаній, які входять в склад агрохолдингу «Мрія» заборгованості за отриманими коштами.

Кредитори Мрії, а саме Бе.Ен.Вай Меллон Корпорейт Трасті Сервісес Лімітед та інші позиваються тепер вже до нового менеджменту  агрохолдингу “Мрія” в лиці Саймона Чернявського та  вимагають повернути їм майже 15 мільярдів гривень боргу.

Сума позову в майже 15 000 000 000 грн, який є в 3 рази більший ніж бюджет самої Тернопільської області, де і проходить даний Судовий процес сама по собі є резонансною та безпрецедентною.

Але не дивлячись на рекордну суму позову,подію явно намагались приховати від уваги ЗМІ та громадськості.

Представники агрохолдингу Мрія, побачивши в залі суду журналістів та громадських активістів, були явно здивовані, почали помітно нервувати і відмовлятись надавати будь-які коментарі з приводу справи.

Також досить дивним були і злагоджені, миролюбні і майже синхронні дії інших учасників судового процесу вже під час самого засідання.

Присутнім в залі журналістам та представникам громадських організацій скидалось на те, що обидві сторони цього утаємниченого судового процесу насправді є однією стороною. А те, що відбувається в залі засідань – йде за завідома спланованим та узгодженим сценарієм.

Тож журналісти-розлідувачі,поцікавились біографією та судовими справами учасників Судового процесу.

І з’ясувався один дуже підозрілий факт: юристи, які представляють інтереси кредиторів (позивачів), працюють в юридичній компанії AVELUM – це та сама фірма, яка постійно представляє інтереси самих  відповідачів – агрохолдингу “Мрія”!!!

15218235_10207866554923089_1859365741_n

Зокрема, голова практики юридичної фірми AVELLUM Дмитро Марчуков, представляв інтереси агрохолдингу “Мрія” (відповідача), а його колега по офісу – Сергій Уваров, представляє Кредиторів Мрії , тобто позивача у даному позові…Такий собі юридичний “мєждусобойчик”.

15239216_10207866554963090_1090659483_n

Отже зовсім не дивно, що практично “в один голос”  представники і позивача, і відповідачів (агрохолдингу Мрія), просили суддю продовжити засідання у “закритому режимі”, подалі від людських очей і дуже засмутились, коли представник феміди відмовив у їхньому явно невмотивованому клопотанні.

Отже, в результаті аналізу цієї каламутної історії виникають резонні запитання:

  1. Чому “полем юридичної битви” обрано саме Тернопіль, адже агрохолдинг Мрія –це загальнонаціональна компанія із численними представництвами по Україні?
  2. Як пояснити,що юристи і позивача, і відповідачів у даній справі – працівники однієї і тієї ж юридичної фірми? Чи є тут конфлікт інтересів або змова?
  3. Чому позивачі і відповідачі одностайно клопотали в Суду проводити судове засідання, предметом якого є борг у 15 мільярдів гривень (!) у закритому режимі та що намагаються приховати від суспільства?

Відповідь на ці та інші запитання, ми зможемо отримати вже найближчого четверга, коли “справа на 15 мільярдів” почне розглядатися по суті.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.