Рейдери з агрохолдингу «Мрія» хочуть знищити посіви на полях селян з Гусятинщини?

Рейдери з агрохолдингу «Мрія» хочуть знищити посіви на полях селян з Гусятинщини. Про це йдеться у публікації сайту “Тернополяни”.

Уже протягом кількох днів селяни Городниці Гусятинського району ведуть боротьбу проти рейдерів з агрохолдингу «Мрія», які хочуть знищити посіви на їх полях.

Минулого тижня Тернопіль сколихнула новина про побиття активіста, учасника АТО представниками охоронної фірми «Мрія». Факт привернув увагу громадськості, журналістів і навіть головного поліцейського області. З цього приводу Олександр Богомол зібрав прес-конференцію і надав пояснення. Проте не меншої уваги до себе вимагають і мешканці села Городниця, що на Гусятинщині, які власними тілами змушені захищати свої землі від рейдерського захоплення агрохолдингом…

У ніч з 25 на 26 квітня  «Мрія» завела свої трактори на поля мешканців села Городниця. Люди на цих ділянка уже посіяли соняшник, але у агробізнесмена Чернявського свої плани – просто посеред ночі він хотів засіяти поля соєю. Місцеві люди стали живою стіною і погрожували лягти під техніку. Селяни категорично стверджують, що не мають жодного бажання співпрацювати з агрохолдингом «Мрія».

Як вдалося з’ясувати, ще з колишнім керівництвом агрохолдингу люди уклали договори оренди своїх земельних паїв терміном до 10-го травня цього року. Продовжувати дію угод мешканці Городниці не захотіли і, як годиться, за 30 днів до завершення терміну договорів, письмово попередили про це керівника агрохолдингу Саймона Чернявського. Навіть отримали офіційне повідомлення про те, що попередження адресату доставлене. І логічно подумали, що відтепер можуть самі розпоряджатись своєю землею. Що і зробили – посіяли соняшник. Але вночі 26-го квітня агрохолдинг пригнав на поля трактори і намагався «перекрити» людський соняшник посівами своєї сої.

Така поведінка агрохолдингу уже не дивує селян. На Гусятинщині вже є не один «щасливий» пайовик «Мрії». Найбільш промовисто про «успіх» підприємства свідчать сотні гектарів людських полів, де перезимувала незібрана картопля. Ці факти мають стати тривожним дзвіночком і для поважних банкірів, які дали мільйони доларів кредитів скандальному агрохолдингу «Мрія» під керівництвом російсько-донецького ставленика Саймона Чернявського. Очевидно, що грошей своїх назад вони не отримають.

Не можуть добитися селяни і захисту від правоохоронців. Всі ці дні та ночі за конфліктом спостерігали екіпажі трьох (!) патрульних поліцейських автомобілів, начебто, аби не допустити кровопролиття. Проте насправді стати на захист простих селян вони так і не захотіли, складається враження, що поліцейські підприємців просто «кришують». Мешканці Городниці ставлять логічне питання: невже, щоб українських поліцейські звернули на них увагу та захистили,  селян мають побити?

-1 thoughts on “Рейдери з агрохолдингу «Мрія» хочуть знищити посіви на полях селян з Гусятинщини?

 • 14:53 | 1.05.2017 о 14:53
  Permalink

  Як прості поліцейські можуть захистити простих селян коли їхнє керівництво забороняє їм це робити, адже само сидить на касі Мрії. Керівник юрвідділу Мрії Ігнатовський ще минулого року в Хоросткові під час рейдерського захоплення ними АТП говорив що в Ахметова грошей вистарчить щоб всіх купити. Так і купують помаленько, а наші люди за 33 срібники рідну маму продадуть. Немає зараз ні націоналістів ні автомайданівців ні територіальної оборони. Є тільки Ахметов, Ахметовська Мрія і тітушки Оплоту із Харкова. Задумайтесь над тим люди !!!!!!!!!!!!

 • 08:18 | 2.05.2017 о 08:18
  Permalink

  Себто, селяни порушили умови договору оренди, а агрохолдинг – рейдер? На сайті є редактор чи випусковий?

 • 23:09 | 8.05.2017 о 23:09
  Permalink

  Почекаймо на те, що буде робитися якщо утвердять законодавчо про продаж ріллі. Тоді не тільки поліція буде пообдалеко слідкувати, тоді “заговорять” кулемети. Побачите від чого прапор УПА мав малиново-чорний колір, будете знати з якими гаслами створювалася і діяла УПА. І не треба винувати нас, західняків-галичан що ми є бандери. Степан Бандера був продукт свого часу, “на встрі часу”. Його батько був священником, і Степан не бідував сильно. Міг би й байдужим бути. Але не зміг бути черствим до “чаяний своего народа”. Він бився на два фронти, відсидів і в Польщі, і в Німеччині, задурно як на теперішній час. Але був “дуже небезпечний” для КГБ СРСР, що аж в 1959-му вбив Сташинський. Скільки років після ВВвійни…

Коментарі вимкнені.