Що заступник голови Тернопільської облради Любомир Крупа має проти “Свободи”

Вчора, під час засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, туризму, курортно-рекреаційної та зовнішньоекономічної діяльності розглядали ряд актуальних питань. Про це розповідає заступник голови Тернопільської облради Любомир Крупа.

Голова комісії Лариса Римар виступила з пропозицією внести у план регуляторних актів Тернопільської обласної ради на 2017р. затвердження Положення про КОНКУРСНИЙ відбір кандидатур на посади керівників комунальних підприємств та установ спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Тернопільської області.

  • Логіка проста – є вакансія, оголошується конкурс і спеціально створена комісія вибирає з усіх претендентів найбільш кваліфіковану кандидатуру згідно кваліфікаційних вимог, на мій погляд найбільш демократичний і сучасний метод.
    Пропозиція не була підтримана, оскільки представники політичної сили “Свобода” аргументуючи голос проти, зазначили, що такий метод призведе до хаосу, призначення некомпетентних керівників і т.д., і т.п. Можна зрозуміти, що “Свободі” вигідні сьогоднішні обставини, оскільки вони дають можливість, шляхом “політичної торгівлі” мати можливість призначити на посади своїх людей, чи то на повноцінного керівника, а може бути і виконуючий обов’язки, оскільки такий статус може бути безкінечним (на даний час є в.о. директорів по 3-5 років).
    Ось такі у нас справи! – розповідає Любомир Крупа.

Коментарі вимкнені.